Kā vēsta Wikipedia, Berserkeri ir bijuši krietni naski norvēģu karotāji. Iespējams, kaut kas līdzīgs mūsu 11. novembra tēlam. Varbūt Alex from VapersMD ir konkrētāk izskaidrojis kāpēc tāds nosaukums, kāds zina?
Paša rokās šis tanks kalpo gadam tvaika iegūšanai gandrīz mēnesi, šonedēļ tiks svinēta apaļā jubileja. Pirmā redzēšanās kādas otrdienas rītā pēc DHL iepakojuma atvēršanas,

Pēc iepakojuma atvēršanas viss tomēr atrodas savās vietās, tanks un lielais stikliņš veseli.
Berserkeris no kastes ir sakomplektēts 2ml versijā ar dzeltenu ultema plastmasas iemuti un e-šķidruma rezervuāru. Komplektā papildus iekļauts melns delrina plastmasas iemutis, lielāks iztvaicēšanas kambaris un Pyrex stikliņš 4,5ml versijai.
Gatavās spoles šķita nedaudz par lielu, prasījās samazināt iekšējo diametru. Garšas atdeve ir negaidīti laba, kas pozitīvi pārsteidza.

Papildus labumu skaits ir bagātīgs - krustiņa skrūvgriezītis, speciāls rīks ar kuru atdalīt iztvaicēšanas kambari no uzpildes gredzena vai lai izskrūvētu pina skrūvi, 8 o-profila gumijas gredzeni, divas SS fused clapton spoles, divas rezerves spoļu pieskrūvēšanas skrūves un vēl viena 510 pina skrūve.

Berserker MTL pieejams 4 krāsu izvēlēs:

Bilde ņemta no http://www.vandyvape.com/detail/atomizer/39 .
Pēc dimensijām tanks šķiet korpulents ar savu platumu 24mm (tiek solīta arī 22mm versija!), augstumā ar komplektā iekļautajiem driptipiem 41,5mm ar 2ml ietilpību vai 51,5mm ar 4,5ml ietilpību.
Uzpilde ir pietiekami viegla, micītei ir 8 iegravētas “lāsītes”, kas nodrošina labu satvērienu. Abās pusēs ir uzraksti: “Enter a state of wild fury”... Gribētos “ātri” aizskrūvējamo micīti vai ar klikšķi aizspiežamo vāciņu.
Divi uzpildes gredzena caurumi ir pietiekami plaši, lai varētu izmantot arī pipetes. 2ml ir ok, bet 4,5ml MTL tankam ir pats labums. Interesanti, ka MTL tankam ir lielāks tilpums nekā vairumam DLI tanku.

Ir pieejami 5 dažādi gaisa caurumi no 0,8mm līdz 1,6mm ar 0,2mm soli. Atvērtā stāvoklī ir tikai viens no caurumiem. Gaisa cauruma izeja uz spoli gan ir vienā nemainīgā izmērā... Ar visu to nepieciešamo gaisa plūsmu var pieregulēt savām vajadzībām dažādās variācijās. Berserkeris ir MTL tanks! Nekāds jēdzīgais DLI nesanāks pat uz lielāko atvērto gaisa caurumu. Varēt, protams, var lietot DLI režīmā, bet nav ko bojāt vispārpieņemto kārtību…
Lieliski, ka ir iespējams izmantot savas spoles, gandrīz neierobežotas iespējas eksperimentiem. Gandrīz tāpēc, ka tanks piemērots lietošanai ar micro spolēm. Spoles un vates salikšana ir ātra un vienkārša. Par maz vates e-šķidruma caurumos var radīt šķidruma tecēšanu pa gaisa caurumu vai zem gaisa regulācijas gredzena pēc tanka uzpildēm. Gribētos labākas skrūves, kuras nav tik ļoti noapaļotas savādāk tievās drāšu kājiņas mēdz izslīdēt skrūves pievilkšanas laikā. Esošās savu uzdevumu pilda, bet ir labākas alternatīvas. Tvaika apjomu un garšu neietekmē! Nav jāuztraucas par nokniebto spoļu kājiņām lai tās nepieskartos iztvaicēšanas kambara iekšsienām, jo kājiņas ir iespējams nolocīt uz sāniem un pēc tam viņas nokniebt. PRO! Tieva drātiņa dod patīkamu TH. Bildē ar komplektā iekļauto spoli:

510 pins ar apzeltītu skrūvi nodrošina teicamu kontaktu. Iespējams, otrs no tanka tecēšanas iemesliem ir vaļīgas 510 skrūves. Tās var pārbaudīt, izskrūvējot pina centra skrūvi un pievelkot iekšējo centra skrūvi, pēc tam cieši ieskrūvējot atpakaļ ārējo.
Trešais tecēšanas iemesls varētu būt neatbilstoša e-šķidruma izvēle. Ar 50/50 e-šķidrumu neesmu to piedzīvojis, bet ar 80/20 vai 70/30 e-šķidrumiem pēc uzpildes par tās laikā atvērto gaisa caurumu nāk ārā dažas piles. Ne vienmēr gaisa caurumiem ir jābūt aizvērtiem… Tanks spēj pārvērst citā agregātstāvoklī arī minētos 70/30, 80/20 e-šķidrumus.

Visādi citādi tankam nav tendences uz tecēšanām ko nebūtu radījusi uzpilde. Tanks, guļot šķībi kabatā, nav atstājis peļķītes. 2ml versija:

Tanks nav ne premium, ne biznesa klasē, cenas ziņā budžetnieks. Lai gan pēc izskata nav tas elegantākais, tomēr tāpat ir izskatīgāks par premium sudrabotajām aukstajām aizdedzes svecēm. Un vēl budžetnieks konkurē ar premium tankiem tvaika / th / garšas atdeves ziņā.
Garša ir! Iepildi tankā Pēterīšus, cukurdibenu, žāvētu plūmju tabaciņu vai unicorna milk e-šķidrumu un tava draudzene / sieva būs greizsirdīga, ka tanks tiek zīsts ar lielāku mīlestību nekā savas daiļavas krūts. Piestāv tabakas un augļi, īpaši izteiksmīgi jūt citrusaugļus, bet desertus mazāk. 4,5ml versija uz Eleaf Pico 25:

Otrs mīnus (pirmais - skrūves), kurš nerodas no lietotāja šķībrocības, ir šķidruma izspiešanās no augšējās micītes to pieskrūvējot. Daudzums nav liels, bet fakts kā tāds ir besīgs. Ķīnieši jau varēja uztaisīt efektīvāku gaisa spiediena izvadi vītnē. Tātad, tikai divi mīnusi no manas puses, kas atklāti gandrīz vienu mēnesi lietojot šo tanku dienu dienā.
Kur iegādāties:
Ķīniešos – no € 19.50 + sūtīšanas izmaksas
Ecodumas Latvijā (fiziskā veikalā) - € 33.00 (piedāvā arī lielos rezerves stikliņus)
Secinājums: izdevīgs MTL must have tanks gan iesācējam, gan homo tvaicētājam. Vai vajag? Jā, vajag, ja ir interese par MTL tvaicēšanu! Uzbūvē un apkalpošanā vienkāršs, nav ievērojamu mīnusu, tvaiks garšīgs.
Neaizmirsti novērtēt rakstu, ar to dalīties kā arī izteikt savu viedokli, uzdot jautājumus!
Pie reizes forumā var iepazīstieties ar Berserker no HaPuK redzējuma.
Video apskats no vietējā YouTubera GintchLV kanālā.