Šķidrumu iegāde.

Viss par e-šķidrumiem, to sastāvu, DIY, piederumiem
OxCe
Atbildes: 2
Pievienojies: 22 Feb 2021, 23:09
Nauda: : Locked

Re: Šķidrumu iegāde.

Raksts OxCe » 22 Feb 2021, 23:18

HaPuK rakstīja:
22 Feb 2021, 23:13
OxCe rakstīja:
22 Feb 2021, 23:10
https://cheapvape.eu/en/vape-bases/22-4 ... rength-6mg
https://www.vapesale24.com/lv/baze-e-sk ... -zona.html

Ir kādam pieredze/viedoklis par bāzēm no šīm lapām? Ir jēga sūtīt?
Nav problēmu ar nevienu no abiem.
Paldies. Gribu sākt veipot lai atmestu smēķēšanu (vēl neesmu pat nopircis veipu, šobrīd metu acis uz Aegis Boost Plus). Riktīgi daudz lasu internetā un meklēju visādu informāciju lai izprastu visu šo padarīšanu.

Manīju ka daudzi izveipo 50-60 ml divās dienās, citiem atkal pietiek 2 nedēļām. Redzēju internetā ka Latvijā pārsvarā tirgo 50ml šķidrumus 60mL pudelītēs un 18mg nic būsteris (10mL), sajaucot kopā sanāktu 3mg/ml nikotīna un ja es to pudelīti noveipotu 2 dienās tad tur aizietu ~10 eiro dienā uz veipošanu neskaitot coilu un citas izmaksas.Pietam pieļauju ka man iespējāms vairāk prasītos 6mg/ml ar sub-ohm coilu kā smēķētājam.

Protams tā ir tikai spekulācija jo pats vēl neesmu veipojis (ja neskaita pāris reizes pirms daudziem gadiem). Abi tie saiti piedāvā 6mg/ml šķidrumus un sajaucot ar nikotīnu un garšu nebūtu tālu no maniem vēlamajiem 6mg/ml.

Vēl viena problēma, izmaiņas akcīzes likumā. Cik saprotu litra bāzei akcīzē klāt nāks 120 eur no 1 jūlīja kas visu pasākumu padarīs daudz dārgāku.

Bija doma aizbraukt uz Modena veikalu un nopirkt veipu, cik saprotu Modenas īpašnieki ir aktivaatputa.com, kur arī internetā var pasūtīt. No viņiem diezgan droši var pasūtīt internetā, negadās kaut kādi kasjaki? Šobrīd auto ir remontā un īsti negribas ar sabiedrisko braukt šī brīža apstākļos.

Atvainojos biški par offtopic.Atgriezties uz “E-šķidrumi, DIY e-šķidrumi”

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesis