Aspire Nautilus 2 apskats

navsvarigi
Aktīvs
Atbildes: 278
Pievienojies: 23 Apr 2016, 22:44
Nauda: : Locked
Bank: Locked
Atrašanās vieta: Dzintarzeme
Veipoju kopš: 29 Apr 2016

Aspire Nautilus 2 apskats

Raksts navsvarigi » 23 Mai 2017, 23:19

BRĪDINĀJUMS: TIEK APRAKSTĪTS MTL TANKS, Benders no Futuramas!!!
Kaut kāda atruna: turpmāk rakstītais ir subjektīvs viedoklis tikai pēc paša pieredzes, lietojot topika nosaukumā minēto iztvaicētāju apmēram mēnesi.

Attēls
Apmēram pēc pusgada tvaicēšanas tika pamēģināts kaut cik normāls MTL (Mouth To Lung) tanks. Ar šo vienīgo reizi pietika, lai domās kļūtu atkarīgs no šāda veida koncepta. Plaušu ventilācija jau bija sākusi besīt, zupas patēriņš chainvapingā dienā nereti tuvojās 50 ml, kā arī tie mega mākoņi - no malas tas ir smieklīgi un nenopietni! :D
Nepagāja ne otrs pusgads kā no DLI (Direct Lung Inhale) tika pāriets uz MTL vilkmi pateicoties Aspire ražotajam Nautilus 2 tankam. Pirms šī esmu sūkājis 2 citus MTL iztvaicētāju klaunus, tā kā ar ko salīdzināt nav, būs tīri apraksts par ražojumu.
Cik lasīts un dzirdēts, Aspire's Nautilus ir atstājis ievērojamu artavu MTL tvaicētāju aprindās. Pirmais Nautilus sabiedrībā ir bijis izplatīts pateicoties savam vienkāršumam un pieejamībai, tāpēc otrajam Nautilus'am ne viens vien piemiedz ar aci...

Attēls
Ļoti kompakts iepakojums - ~7,3 cm x ~7,3 cm x 3,6 cm ar cigarešu paciņu stila brīdinājumu "This product contains nicotine which is a highly addictive substance". Apakšā ar mazāku druku rakstīts, ka nikotīna esamība attiecas tikai tad, kad produkts tiek uzpildīts ar e-šķidrumu. Neraža, nedod līdzi nikotīnu.

Attēls
Iepakojumā ietilpst:
2 gatavie koili teorētiski nepārbūvējamie BVC (Bottom Vertical Coil): 1x 1.8 omu, 1x 0.7 omu,
2 iemuši: 1x SS (Stainless Steel), 1x melns plastmasveidīgais,
8 dažāda veida o profila gumijas gredzeni,
Pyrex rezerves stikliņš,
makulatūra (RTFM!),
tanks.

Pēc iepakojuma atvēršanas viens no koiliem atrodas tankā.
0.7 omu koils, kas no ražotāja puses tiek ieteikts 18 - 23 W robežās, ir labs (RX 2/3 nolasījā kā 0.75), bet 1.8 omu koils (10 - 14 W, nolasa 1.97) man vēl labāks @11 W. Iesaku vairāk vadīties pēc V, kas arī norādīti uz koiliem. Vienīgi arī pie 11 W tanks diezgan uzkarst un mods saka: "The device is too hot".
Nautilus 2 iespējams lietots arī ar iepriekšējā Nautilus, Aspire Triton Mini koiliem (ar clapton)!

Attēls
Tanks ir pieejams SS, melnā, sarkanā, zilā, sudraba un pelēkās krāsās. Iemuši tikai SS un melnā krāsā. SS micīte ir no SS, pārējās no Al. Tanka platums ir 22 mm un augstums 53 mm no pina apakšas līdz iemuša augšai, vienkārša uzbūve - koils, bāze, gaisa regulēšanas gredzens, e-šķidruma rezervuāra stikliņš, cepurīte un iemutis. E-šķidrumam ir atvēlēti 2 ml, kas reālajā dzīvē ir diezgan precīzi.
Gaisīgumu regulē ar gredzenu, kuram ir ~ 1 cm garš caurums. Gredzens fiksējas pie aizvērtas un pilnībā atvērtas gaisa plūsmas un ir pietiekami ciešs, lai pats no sevis nemainītu izvēlēto gaisa plūsmu. Gaiss tiek padots pa 1 - 5 caurumiem, manuprāt, MTL'am nejēdzīgā risinājumā, jo ar katru nākamo gaisa caurumu iepriekšējais nenoslēdzas. Tieši tāpēc šim tankam arī ir cieša DLI iespēja. Gredzens uz katru gaisa cauruma pozīciju netiek nofiksēts, tāpēc gaisa vilkmi var nedaudz piekoriģēt, piemēram, atstājot atvērtu pusotru caurumiņu. Tikai pusatvērtais gaisa caurums radīs papildus skaņu. Ar atvērtu mazāko gaisa caurumu gaiss ir pietiekami ciešs, lai varētu baudītu tvaiku.
Uzpilde notiek noskrūvējot cepurīti. Risinājums nav slikts, bet varēja arī savādāk. Stikliņš no ārpuses gandrīz vienmēr pēc uzpildes ir ar e-šķidrumu, kas notek no micītes iekšējās augšmalas.


PRO TIPS:
Lai neradītu lieku e-šķidruma slaucīšanas procesu, ieskrūvē kārtīgi koilu, lai, skrūvējot vaļā micīti, neizskrūvētos pats koils.
Pirms kārtējās tanka uzpildes iztvaicē tankā esošo šķidrumu, kas novērsīs bāzes piepildīšanos ar e-šķidrumu. Ja nevar iztvaicēt esošo e-šķidrumu, bet gribas iziet ar pilnu tanku, jāaizver gaisa padeve.

Attēls
Pins nav regulējams, jo kāpēc gan lai vispār būtu?! :mrgreen:

Attēls
Aspire Nautilus 2 uz Wismec RX2/3. Nav tā veiksmīgākā komplektācija, jo RX izvirzījumi pie 510 konektora neļauj kārtīgi uzsēdināt tanku. Tanks ir maksimāli cieši jāuzskrūvē, lai, skrūvējot vaļā micīti, nenoskrūvētos pats tanks no moda.

Vērtēšana pēc kritērijiem, kas minēti uz iepakojuma:
Augšējā uzpilde - ir! Vai vajadzēja micīti vienā daļā līdz apakšai - noteikti jā, lai tanks būtu smukāks.
Precīzi regulējama gaisa vilkme - daļēji. Gaiss MTL vilkšanai uz mazāko caurumiņu ir pietiekami ciešs, bet ar katru nākamo atvērto caurumu tas gandrīz vai dubultojas. Viens no liepriekš lietotajiem klauniem sniedza patīkamāku tvaiku, līdzīgāku kā no cīgas filtra. No Nautilus 2 iemuša tvaiks nav izkliedēts.
Kompakts un apaļīgs izskats - smukulis, nu!
2ml e-šķidruma ietilpība atbilstoši TPD normām - diemžēl taisnība, e-šķidruma tilpums varēja būt lielāks.
Uzlabotāka garša - iespējams, ja tas tiek salīdzināts ar iepriekšējo Nautilus. Tomēr garšu gribētos vairāk.

Raksta publicēšanas dienā tanks pieejams par pieticīgiem cipariem cigabuy.com - $16,55 (pats no šamiem sūtīju), fasttech - $17.93.
Produkta tīmekļa vietne: http://www.aspirecig.com/products/tank- ... nk396.html .
Price / performance = iesaku! :braid:
Pēdējais laboja navsvarigi - 24 Mai 2017, 21:26, laboja 2 kopējais laiks.


Vapeforumam ir čats! Un ŠEIT reizēm 200W+ mierīgi minoties uz ričuka, citreiz 500W+.
Lietotāja avatars
Mathix
Aktīvs
Atbildes: 34
Pievienojies: 16 Dec 2016, 03:26
Nauda: : Locked
Veipoju kopš: 18 Jan 2017

Re: Aspire Nautilus 2 apskats

Raksts Mathix » 24 Mai 2017, 15:36

Gaidu algas dienu, sakārdināji 😍
navsvarigi
Aktīvs
Atbildes: 278
Pievienojies: 23 Apr 2016, 22:44
Nauda: : Locked
Bank: Locked
Atrašanās vieta: Dzintarzeme
Veipoju kopš: 29 Apr 2016

Re: Aspire Nautilus 2 apskats

Raksts navsvarigi » 02 Aug 2017, 21:50

navsvarigi rakstīja:
23 Mai 2017, 23:19
Tanks ir maksimāli cieši jāuzskrūvē, lai, skrūvējot vaļā micīti, nenoskrūvētos pats tanks no moda.
Minēto var atrisināt - pirms micītes skrūvēšanas vaļā to nedaudz jāpievelk ciešāk par 1-2mm. :thumbup:
Vapeforumam ir čats! Un ŠEIT reizēm 200W+ mierīgi minoties uz ričuka, citreiz 500W+.

Atgriezties uz “Iztvaicētāju apskati”

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesis