Vapeforums.lv - Tvaikam ir nozīme! - Reģistrācija

Ienākot konferencē "Vapeforums.lv - Tvaikam ir nozīme!" (turpmāk "mēs", "mūsu", "Vapeforums.lv - Tvaikam ir nozīme!", "https://vapeforums.lv"), jūs apstiprināt, ka piekrītat sekojošiem noteikumiem. Ja jūs tiem nepiekrītiet, lūgums, neienākat un nelietojat "Vapeforums.lv - Tvaikam ir nozīme!". Mēs paturam sev tiesības mainīt šos noteikumus jebkurā laikā un darīsim visu iespējamo, lai jūs par to informētu, tomēr no jūsu puses būtu lietderīgi ik pa laikam apmaklēt šos noteikumus, lai pārliecinātos vai nav veiktas kādas izmaiņas, tā kā konferences «Vapeforums.lv - Tvaikam ir nozīme!» izmantošana pēc noteikumu atjaunojumiem/labojumiem nozīmē jūsu automātisku piekrišanu.

Mūsu forumi darbojas uz phpBB (turpmāk "viņi", "programm nodrošinājums phpBB", "www.phpbb.com", "phpBB Group", "phpBB Teams") programm nodoršinājuma bāzes, izlaistam uz “GNU General Public License v2” (turpmāk “GPL”) pamata. Lejuplādēt to, jūs varat www.phpbb.com. Licenzes GPL ierobežojumi programm nodorošinājumam phpBB ir cieši saistīti ar organizāciju un atbalstu internet-konferencei, un phpBB Group neness atbildību par to, ko konferences administrācija nosaka par atļauto saturu vai/un pieļaujamo uzvedību tajā. Lai saņemtu sīkāku informāciju par phpBB griezieties pēc adreses http://www.phpbb.com/.

Jūs piekrītat neievietot aizvainojošus, draudošus, melīgus ziņojumus, pornogrāfiskus ziņojumus, nacionālā naida kurinošus vai citus tamlīdzīgus tekstus, kuri var būt pretrunā ar jūsu valsts likumdošanu, valsts, kuras hostinga pakalpojumus izmanto "Vapeforums.lv - Tvaikam ir nozīme!", vai starptautiskiem noteikumiem. Tādu ziņojumu ievietošanas mēģinājumi var novest pie tā, ka Jūs tiksiet atslēgts no konferences, kā arī tiks paziņots jūsu interneta provaideram, ja uzskatīsim to par vajadzīgu. Visu ziņojumu IP-adreses tiek saglabātas, lai varētu to īstenot nepieciešamības gadījumā. Jūs piekrītat tam, ka, "Vapeforums.lv - Tvaikam ir nozīme!" forumu administratoram ir tiesības dzēst, labot, pārvietot vai slēgt jebkuru tēmu jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem. Kā lietotājs jūs piekrītat tam, ka jūsu ievadītā informācija glabāsies datu bāzē. Kaut arī šī informācija netiks atklāta trešam personām, tomēr ne "Vapeforums.lv - Tvaikam ir nozīme!" konferences administrācija, ne phpBB Group nevar būt atbaldīga par hakeru darbību, kuri nesankcionētas rīcības rezultātā var tai piekļūt.